VPN برای کاربران خانگی نیز اهمیت دارد

using-vpn-at-home

دلایل خرید VPN برای استفاده در خانه

using-vpn-at-home

یک VPN یا شبکه خصوصی مجازی به طور معمول توسط سرویسی ارائه می شود که همه فعالیت های شما بین کامپیوترتان و سرویس آنها را رمزگذاری می کند.

به طور معمول،خرید VPN منحصرا در خانه مفید نمی باشد؛ اما در اینجا دلایلی وجود دارند که ممکن است نیاز به آن احساس شود. در صورت تصمیم جدی برای خرید VPN و خرید کریو از سایت parsvpn.online دیدن کنید.

VPN  و رمزگذاری

ابتدا، یک مرور سریع بر روی چیزهایی که VPN برای شما ارائه می دهد داریم.

یکی از متداول ترین علل برای مثال استفاده از میزبان Wi-Fi باز است، جایی که شخصی در گوشه ای با لپ تاپ خود نشسته است و به مکالمات رمزگذاری نشده گوش می دهد.

در سوی دیگر بسیاری از سایت هایی که شما بازدید می کنید رمزگذاری شده اند. برای مثال هر چیزی با https رمزگذاری شده است. کسانی که فعالیت های شما را رهگیری می کنند نمی توانند محتوای مکالمات را ببینند، اما آنها می توانند ببینند که شما در حال ارتباط با بانک یا سرویس ایمیل خود هستید.

وقتی صحبت خرید VPN در میان است، شما ابتدا به سرویس VPN متصل می شوید و این اتصال رمزگذاری شده است بنابراین هیچ کسی قادر به دیدن چیزی که منتشر می شود نخواهد بود و همه فعالیت های اینترنتی شما از طریق این اتصال مسیریابی شده است.

وقتی که شما از یک سایت رمزگذاری نشده مانند askleo.com بازدید می کنید، کامپیوتر شما از طریق اتصالات سرویس VPN متصل می شود. بنابراین هیچ کسی در کافی شاپی با Wi-Fi باز نمی تواند کارهایی به صورت آنلاین انجام می دهید را ببینید.

جاسوسان نه تنها نمی توانند ببینند که چه صفحاتی را باز کرده بلکه حتی نمی توانند ببینند شما از چه سایتهایی دیدن کرده اید. این برای سایت های https و همچنین ایمیل و دیگر ارتباطات پیش می آید. این اتصال ممکن است کمی کند تر باشد زیرا نیاز به گذر از سرورهای اضافی دارد، اما به طور کامل رمزگذاری شده.

سودمندی های VPN

ما می دانیم که VPN به طور بلقوه ای در شرایطی مانند استفاده از Wi-Fi باز در کافی شاپ با ارزش است. این یکی از بسیار راه موثر برای حفاظت شما از جاسوسان و هکرها در مکان های عمومی است. اما در مورد خانه چطور؟

خب، خرید VPN و خرید کریو در خانه هم می تواند مفید باشد مخصوصا زمانیکه شما به ارائه دهنده اینترنت خود اعتماد نداشته باشید. برای مثال، وقتی هم اتاقی، صاحبخانه یا همسایه شما نیز از سرویس وایرلس یکسان با شما استفاده می کنند نیز یک VPN می تواند راه طولانی برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی شما برود. و فرقی ندارد اینترنت شما سیمی یا بی سیم است و یا اینکه از طریق لپ تاپ یا موبایل متصل باشید. VPN موبایل به سادگی بر روی تلفن شما قابل نصب است.

به خاطر داشته باشید، هر کسی که در واقع اینترنت شما را فراهم می کند این توانایی را دارد که ببیند شما چه داده هایی بین کامپیوتر خود و اینترنت رد و بدل می کنید. ISP شما می تواند برای اهداف خاص به نظارت فعالیت های شما مشغول باشد. آنها اینترنت شما را با دانش کافی در این قسمت فراهم می کنند، آنها می توانند روی محتوای رمزگذاری نشده در اتصال شما جاسوسی کنند.

سناریوی دیگری که به ذهن می رسد دور زدن محدودیت های موقعیت مکانی خاص است. برای مثال، شما در کشور A هستید و می خواهید به سایتی در کشور B دسترسی یابید اما به هر دلیلی نمی توانید این کار را انجام دهید. اغلب این حالت زمانی رخ میدهد که ویدئو ها بر اساس محل زندگی شما مسدود شده اند. یکی از راه هایی که در این مواقع موثر است استفاده و خرید VPN است که در کشور B واقع است یا برخی دیگر از کشورها که محدودیت های مشابه را نداشته باشند.

برای آن وب سایت این طور به نظر می رسد که شما از کشوری که فروش VPN دارد متصل شده اید نه از مکان واقعی خود.

بیشتر سرویس های VPN برای کسانی طراحی شده است که به طور طولانی مدت در سفر هستند و مجبور به استفاده از اینترنت های Wi-Fi باز می شوند که غیر قابل اعتماد هستند.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online